You are currently viewing تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

زمان مطالعه: 8 دقیقه

آسیاب قهوه جیمبالی جزو مرغوب ترین نوع آسیاب های صنعتی قهوه می باشد اما ممکن است برخی مواقع به دلیلی مجبور به تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی ( Cimbali coffee grinder repair ) شوید به همین منظور ما اینجا در کنار شما هستیم تا در صورت نیاز به تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی بتوانیم همراه شما باشیم تا به بهترین نحو و در سریعترین زمان دستگاه آسیاب قهوه شما را اورهال نماییم.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی می بایست با استفاده از قطعات یدکی اصلی و به همراه تجربه تعمیرکار آسیاب قهوه انجام شود و مجموعه پیشتاز سرویس نیز به همین منظور با بکارگیری از نیروهای متخصص به همراه استفاده از قطعات یدکی اصلی خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید،تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در مجموعه پیشتاز سرویس همراه با گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات ارائه شده می باشد.

علاوه بر تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی تعمیر اسپرسوساز جیمبالی نیز در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود و خدمات تعمیرات تماما شامل گارانتی می باشد که این موضوع سبب آسودگی خاطر مشتریان این مجموعه شده است زیرا مهمترین هدف مجموعه پیشتاز سرویس رضایت مندی مشتری از انجام خدمات این مجموعه می باشد که تا امروز به یاری شما عزیزان توانسته ایم تا حد زیادی به این مهم دست پیدا نماییم.

چرا پیشتاز سرویس

قبل از تصمیم گیری در خصوص انتخاب مرکز تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی سعی داریم تا شما را با ویژگی های مجموعه پیشتاز سرویس آشنا نماییم پس توصیه می کنیم تا با ما همراه باشید:

 • استفاده از قطعات یدکی اصلی
 • گارانتی خدمات تا 12 ماه
 • ضمانت اصالت کالا تعویض شده
 • سعی بر تعمیر قطعه آسیب دیده
 • کارگاه مجهز تعمیراتی
 • پیک رایگان تحویل دستگاه
 • تعرفه مصوب و شرکتی
 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه
 • ارائه فاکتور رسمی خدمات

این موارد در کنار هم سبب شده تا در مجموعه پیشتاز سرویس بتوانیم تا رضایت حداکثری مشتریان در خصوص تعمیر آسیاب جیمبالی را جذب نماییم.

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در محل

اگر می خواهید برای تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در محل اقدام نمایید مجموعه پیشتاز سرویس این نوع از خدمات را هم برای همشهریان تهرانی فراهم نمخوده است که این خدمات سبب جلوگیری از اتلاف وقت و آشنایی با مارحل کار توسط مشتری خواهد بود،برای درخواست خدمات تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در محل کافیست تا با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

در نظر داشته باشید در برخی موارد در صورت عدم امکان تعمیر آسیاب قهوه در محل دستگاه توسط تکنسین با ارائه رسید به کارگاه مجموعه حمل شده و پس از انجام خدمات مجدد دستگاه به مشتری ارائه داده می شود،مواردی نظیر تعمیر برد و تعمیرات موتور آسیاب قهوه در محل قابل انجام نبوده و در این موارد دستگاه گرایندر جیمبالی برای تعمیرات به کارگاه مجموعه انتقال داده می شود که قبل از حمل دستگاه بازه هزینه تعمیراتی به مشتری اعلام می گردد تا در صورت تمایل درخواست مشتری انجام شود.

تعمیرات آسیاب قهوه جیمبالی در تهران

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در تهران صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود و خدمات تعمیرات در سایر استان ها توسط این مجموعه پشتیبانی نمی شود در نظر داشته باشید در صورت تمایل به انجام تعمیر قهوه ساز جیمبالی در سایر شهرهای کشور می توانید با نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در شهر خود تماس حاصل نمایید و در صورت درخواست خدمات از مجموعه پیشتاز سرویس نیز می توانید دستگاه را از طریق تیپاکس به آدرس کارگاه مجموعه با هماهنگی از طریق پشتیبانی ارسال نمایید.

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در کارگاه مجهر مرکزی مجموعه پشتیبانی می شود و در شعب دیگر خدمات تعمیر آسیاب قهوه انجام نمی شود و صرفا خدمات ثبت سفارش تعمیر آسیاب جیمبالی در شعبه های دیگر پیگیری می شود از همین رو برای تعمیرات آسیاب جیمبالی می بایست صرفا به صورت حضوری با کارگاه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید و به کارگاه مجموعه مراجعه نمایید.

در نظر داشته باشید بعد از بازدید و بررسی دستگاه اعلام هزینه تعمیرات به مشتری صورت می پذیرد و در صورت موافقت مشتری تعمیرات با ارائه گارانتی مربوطه برای مشتری از سر گرفته خواهد شد این مورد برای تمامی دستگاه های ارسالی به کارگاه یکسان بوده و بازه زمانی مراجعه تا تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی 1 تا 3 روز معمولا می باشد و در صورت افزایش میزان زمان تعمیرات موضوع با مشتری به اشتراک گذاشته می شود.

در مواردی که احتیاج به قطعات خاص برای تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی می باشد ممکن است زمان تعمیرات تا 2 هفته به طول انجامد که این موارد از ابتدای بررسی دستگاه به مشتری اعلام می گردد.

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

سوالات مشتریان ( FAQ ) در خصوص تعمیرات آسیاب قهوه جیمبالی

آیا تعمیر آسیاب جیمبالی شامل گارانتی می باشد؟

بله کلیه خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس شامل 3 تا 12 ماه گارانتی از تاریخ تعمیر می باشد.

چه زمانی برای تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی اقدام نماییم؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد و کاهش کیفیت دستگاه می بایست با نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در ارتباط باشید.

پیشتاز سرویس صرفا تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی را انجام می دهد؟

خیر تعمیرات انواع آسیاب قهوه در مجموعه انجام می شود و همچنین تعمیر اسپرسوساز جیمبالی نیز توسط پیشتاز سرویس انجام می شود.

هزینه تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی به چه صورت می باشد؟

هزینه تعمیرات بعد از بررسی دستگاه به مشتری اعلام می شود و در انتهای مقاله نیز جدول هزینه ها ترسیم شده است.

ایرادات بررسی شده در نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

در طول مدتی که پیشتاز سرویس تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی را انجام می دهد، ایراداتی بیشتر توسط تعمیرکار آسیاب جیمبالی بررسی شده است که در ادامه این مقاله به بررسی این ایرادات پرداخته ایم:

آسیاب قهوه خاموش شده است و عملی انجام نمی دهد ، علت چیست؟

 • برق ورودی را بررسی کنید. ( برق ورودی به دستگاه را با استفاده از مصرف کننده دیگر همانند سشوار تست نمایید و از وجود برق در پریز مطمئن شوید.)
 • دوشاخه دستگاه را چک کنید. ( قطعی در دوشاخه را چک نمایید برای بررسی این موضوع می بایست دستگاه را باز نموده و با استفاده از اهم متر مسیر را بررسی نمایید.)
 • برد دستگاه معیوب است. ( در صورت خرابی برد الکترونیکی دستگاه از کار افتداه و عملا روشن نخواهد شد برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در ارتباط باشید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( سیم کشی را بررسی نمایید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به ترمیم بخش آسیب دیده نمایید.)

دانه قهوه به خوبی آسیاب نمی شود،علت چیست؟

 • تیغه ها کند شده است. ( تیغه ها می بایست تعویض شوند،برای تعویض تیغه با نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی تماس بگیرید.)
 • دستگاه تنظیم نیست. ( تنظیمات دستگاه را بررسی نمایید و آسیاب مورد نظر را انتخاب نمایید.)
 • دستگاه کالیبره نیست. ( برای کالیبراسیون آسیاب قهوه و کالیبره کردن تیغه ها اقدام نمایید.)
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

دستگاه بوی سوختگی می دهد،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی سوختگی دارد. ( در صورت سوختن بخشی از برد الکترونیکی آسیاب قهوه بوی سوختگی خواهد داد برای تعمیر برد با پشتیبانی پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • موتور آسیاب سوخته است. ( در صورت سوختن موتور آسیاب قهوه بوی سوختگی سیم به مشام خواهد رسید موتور آسیاب قهوه جیمبالی در نمایندگی تعمیرات آسیاق قهوه جیمبالی تعمیر می شود.)
 • دستگاه کثیف شده است. ( بررسی نمایید دستگاه تمیز باشد و برای سرویس آسیاب قهوه به صورت سالانه اقدام نمایید تا از پرداخت هزینه های تعمیر آسیاب قهوه جلوگیری نمایید.)

اصول استفاده از آسیاب قهوه جیمبالی

برای اینکه بتوانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید راهکارهایی را در ادامه برای شما تشریح نموده ایم تا بتوانید آشنایی بهتری از استفاده دستگاه خود داشته باشید:

 • استفاده از محافظ مخصوص برق
 • دقت به دانه ها و عدم وجود جسم خارجی سخت در دانه های قهوه
 • عدم استفاده مکرر از دستگاه بدون استراحت
 • تمیز نمودن تیغه آسیاب قهوه بعد از استفاده روزانه

با رعایت این موارد علاوه بر بالا بردن عمر محصول و جلوگیری از تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی افزایش بازدهی در دستگاه را نیز شاهد خواهید بود.

ویژگی تکنسین های نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

برای آشنایی شما عزیزان با پرسنل واحد تعمیراتی پیشتاز سرویس در ادامه این مقاله به ویژگی های نیروهای تعمیرکار این مجموعه اشاره نموه ایم:

 • دارای گواهی فنی و حرفه ای
 • دوره دیده در نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
 • دارای گواهی عدم سوپیشینه و احراز هویت شده
 • مسلط به تعمیر انواع آسیاب قهوه جیمبالی
 • آشنا به تعرفه مصوب مجموعه و اتحادیه

این موارد در کنار هم سبب شده تا در مجموعه پیشتاز سرویس بهترین و برترین نیروهای تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی گردآوری شده و بهترین نوع خدمات توسط این افراد به مشتریان ارائه گردد.

تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

سخن پایانی

در نظر داشته باشید تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی بسیار حساس بوده و صرفا می بایست توسط افراد متخصص و آمورش دیده انجام شود به همین منظور توصیه می کنیم تا به هیچ عنوان اقدام به باز کردن دستگاه به منظور تعمیرات نکنید و تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی را به مراکز نامعتبر و غیر مجاز نسپارید زیرا در صورت آسیب به دستگاه علاوه بر بالاتر رفتن هزینه تعمیرات ممکن است در برخی از مواقع دستگاه غیر قابل تعمیر ارزیابی شود و خدماتی در این خصوص نتوان به مشتریان ارائه نمود.

همچنین در پایان از شما خواهشمندیم در صورت درخواست مشاوره و راهنمایی صرفا درخواست خود را در بخش گفتگو آنلاین مطرح نمایید و از تماس با خطوط شرکت پرهیز نمایید،تماس با مجموعه صرفا برای ثبت سفارش تعمیرات آسیاب قهوه جیمبالی یا تعمیرات سایر لوازم خانگی می باشد و بخش کفتینو وب سایت در جهت مشاوره و راهنمایی عزیزان توسط کارشناسان طراحی شده است.

هزینه تعمیرات آسیاب قهوه جیمبالی

اگر می خواهید تا با هزینه های تعمیرات آسیاب قهوه جیمبالی آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه این مقاله به تفکیک هزینه های تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی را تشریح نموده ایم:

تعمیر موتور گرایندر از 2200 تا 3300 هزار تومان 
تعمیر برد الکترونیکیاز 800 تا 1200 هزار تومان
تعویض تیغه گرایندر از 800 تا 2100 هزار تومان  
سرویس کامل گرایندراز 400 تا 700 هزار تومان 
تعویض کلید گرایندر از 650 تا 750 هزار تومان 
ترمیم و تعویض سیم کشی از 400 تا 500 هزار تومان
ایاب و ذهب و کارشناسی عیب از 100 تا 250 هزار تومان
تعویض موتور گرایندراز 2800 تا 6500 هزار تومان 
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی
تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی

برای ثبت سفارش تعمیرات می توانید با نزدیکترین مرکز تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی تماس حاصل نموده و درخواست خدمات خود را مطرح نمایید که در ادامه به فهرست مجموعه های پیشتاز سرویس اشاره نموده ایم تا بتوانید در سریعترین زمان درخواست خدمات را از نزدیکترین شعبه مذکور داشته باشید:

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر آسیاب قهوه جیمبالی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاوند
کاوند
1 ماه قبل

سلام قیمت موتور گرایندر جیمبالی رو میخواستم