You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر به هر دلیلی به دنبال دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی ( Candy washing machin repair agent )را دارید قبل از هر چیز به شما توصیه می کنیم بدون هرگونه تصمیم گیری عجولانه اطلاعاتی که توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی گرد آوری شده است را با دقت مطالعه نمایید تا با نحوه تعمیر لباسشویی کندی و خدمات مربوط به آن به طور کامل آشنا شوید و حدالامکان بتوانید با کمترین هزینه اقدام به تعمیر لباسشویی کندی خود نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تمام خدمات پیشتاز سرویس به صورت حضوری و در محل انجام شده و این خدمات از 6 تا 12 ماه گارانتی می شوند.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

نکته بسیار مهمی که نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی همیشه به آن تاکید دارد در صورتی که تخصص لازم در زمینه تعمیرات لباسشویی کندی را ندارید به هیچ عنوان اقدام به تعمیرات نکنید و درخواست خود را صرفا توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی پیگیری نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی برند کندی

برند کندی که در میان ایرانیان در سه دهه اخیر بسیار محبوب بوده است در واقع زیر مجموعه کمپانی حایر بوده و دفتر مرکزی این برند در ایتالیا می باشد،این کمپانی فعالیت خود را در سال 1994 و با تولید لباسشویی آغاز نمود و در ایران نیز محصولات این کشور از حدود ده سال بعد از فعالیت آغاز شد.

کمپانی کندی علاوه بر تولید ماشین لباسشویی،یخچال و سایر ملزومات آشپزخانه را نیز تولید و عرضه می نماید،اما تمامی دستگاه ها در حال حاضر تولید چین می باشد.

با اعمال تحریم ها اما پیشتاز سرویس با توجه به توان تامین قطعه به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی کار خود را آغاز نمود تا مشتریانی که از این برند خریداری کرده بودند برای خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی دچار مشکل نشوند.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

در صورتی که می خواهید از خدمات پس از فروش لباسشویی کندی استفاده نمایید کافیست با ثبت سفارش در مجموعه پیشتاز سرویس درخواست خدمات خود را از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی دریافت نمایید.

دقت داشته باشید نمایندگی لباسشویی کندی در تهران صرفا توسط پیشتاز سرویس پشتیبانی شده و مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر لباسشویی در شهرستان ها نداشته و اطلاعی از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در شهرستان ها نداریم بهتر است برای دریافت خدمات پس از فروش لباسشویی کندی اگر در شهرستان های کشورمان ساکن هستید برای دریافت شماره تماس با 118 تماس حاصل نمایید.

خدمات گارانتی نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

اگر می خواهید برای نصب دستگاه و یا تعمیر دستگاه در طول مدت زمان گارانتی استفاده نمایید در نظر داشته باشید چنانچه گارانتی لباسشویی شما توسط پیشتاز سرویس ثبت و انجام شده است کافیست با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تماس حاصل نموده و با دادن اطلاعات خرید از روی دفترچه گارانتی خدمات خود را از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید انجام خدمات پس از فروش لباسشویی کندی در طول مدت گارانتی کاملا رایگان بوده و صرفا هزینه ایاب و ذهاب از مشتری دریافت می شود،در صورتی که هزینه ای از شما در طول مدت زمان گارانتی توسط تکنسین نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی دریافت شد مراتب را با دفتر مرکزی در میان گذارید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
“نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی”

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران و کرج عمده فعالیت خود را انجام داده و این مناطق شامل کلیه نواحی شهرداری تهران و کرج می باشد،البته خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی مناطقی در اطراف تهران شامل پرند،رباط کریم،شهریار،لواسانات،دماوند،پردیس،بومهن و… را نیز شامل می شود.

برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی کافیست با نزدیکترین شعبه به محل کار یا منزل خود تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود،ضمنا در انتهای مقاله شماره شعب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی برای شما نمایش داده شده است.

 مراحل تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی کافیست مراحل زیر را دنبال نموده تا در کمتر از یک ساعت خدمات تعمیر لباسشویی کندی را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید:

 • ثبت سفارش از طریق راههای ارتباطی
 • تماس تکنسین با مشتری جهت مشاوره یا هماهنگی
 • مراجعه حضوری تکنسین در صورت نیاز و رفع ایراد
 • ارا‌ئه فاکتور رسمی به همراه گارانتی خدمات
 • تماس از طرف مجموعه بابت نظرسنجی رضایت مشتری
 • راههای ارتباطی مشتری با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
 • ثبت سفارش آنلاین و پر کردن فرم مربوطه
 • درخواست خدمات از طریق واتساپ پشتیبانی
 • ثبت سفارش از طریق اینستاگرام نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
 • تماس با نزدیکترین نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

شما می توانید از طریق راههای ارتباطی ذکر شده درخواست نصب،تعمیر و مشاوره از مجموعه را دریافت نمایید لازم به ذکر است در اینستاگرام مجموعه علاوه بر کارهای مربوط به ثبت سفارش می توانید راهکارهای مربوط به نگهداری لوازم خانگی را نیز مطالعه نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی کلیه درخواست های مربوط به خدمات پس از فروش لباسشویی کندی انجام می شود که می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • نصب لباسشویی کندی
 • تعمیر لباسشویی کندی
 • سرویس سالیانه لباسشویی کندی
 • فروش قطعات یدکی لباسشویی کندی
 • فروش مواد شوینده و جرمگیر مخصوص لباسشویی کندی

همچنین در فروشگاه پیشتاز سرویس کلیه قطعات یدکی و مواد شوینده موجود بوده و می توانید با مراجعه به آدرس درج شده در انتهای مطلب خرید خود را به صورت حضوری نیز انجام دهید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

تفاوت نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی با سایر مجموعه ها

با توجه به سالیان فعالیت نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی و رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش مجموعه قصد داریم به برخی از مهمترین تفاوت های مجموعه پیشتاز سرویس با مجموعه ها غیر مجاز اشاره کنیم:

 • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته خدمات حتی در تعطیلات
 • انجام خدمات با گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله
 • تکنسین های آموزش دیده توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
 • سرعت در انجام کار
 • شعب متعدد در سراسر شهر تهران

ایرادات متداول مشاهده شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

برخی از ایرادات به صورت اپیدمی و یا به گونه ای می توان گفت پرتکرارتر در لباسشویی های کندی مورد بررسی و تعمیر توسط تیم تعمیرات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی مشاهده و رفع ایراد شده است که به برخی از این ایرادات در ادامه اشاره می کنیم:

لباسشویی کندی نشت آب دارد علت چیست؟

 • لاستیک لباسشویی معیوب است. (بررسی نمایید لاستیک درب دچار پارگی نباشد در صورت مشاهده پارگی می توانید لاستیک را از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تهیه و تعویض نمایید.)
 • درب شکستگی دارد. (در صورت وجود ترک در درب نیز لباسشویی از جلو آبریزی پیدا می کند نقطه دارای ترک را با چسب مزدا پشتیبانی کنید.)
 • شیر برقی معیوب است. (اگر شیربرقی معیوب باشد نیز آبریزی از پشت لباسشویی رخ می دهد برای تعویض شیر برقی فابریک با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تماس بگیرید.)
 • شلنگ ورودی یا خروجی معیوب است. (در صورت پاره بودن شلنگ ورودی یا خروجی در هنگام آبگیری یا تخلیه ماشین لباسشویی دچار آبریزی می شود در صورت اطمینان با تهیه شلنگ از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی اقدام به تعویض شلنگ نمایید.)

لباسشویی کندی در حین کار لرزش دارد،ایراد چیست؟

 • لباسشویی تراز نیست. (اگر در هنگام نصب و یا جابجایی لباسشویی دستگاه را تراز نکرده اید احتمالا ایراد از همین مورد می باشد تراز بودن لباسشویی بسیار حایز اهمیت بوده و در مدت کارکرد لباسشویی در صورت تراز نبودن دستگاه لرزش پیدا می کند،کافیست با استفاده از انبر قفلی پایه های لباسشویی را تراز نمایید پایه های جلو بالاتر نسبت به پایه های عقب قرا می گیرند و صرفا پایه های جلو قابلیت رگلاژ را دارند.)
 • بلیرینگ و کاسه نمد معیوب است. (در صورت خرابی این دو قطعه مخصوصا در دور خشک کن لرزش های شدیدی در لباسشویی مشاهده می شود در صورت رخ دادن این مشکل دیگ کامل باز شده و توسط تراشکاری نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تعمیر و با تعویض قطعات مجدد برای نصب به منزل مشتری انتقال داده می شود.)
 • لباس ها به اندازه قرار داده نشده است. (در صورت کم یا زیاد بودن لباس در ماشین لباسشویی نیز دستگاه در حین شستشو با سر و صدا و لرزش کار می کند دقت داشته باشید همیشه لباس ها را اندازه استاندارد تعریف شده برروی شیشه در لباسشویی قرار دهید.)
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

لباسشویی کندی خاموش شده است،علت چیست؟

 • تبدیل سه به دو معیوب است. (در نظر داشته باشید همیشه از تبدیل های استاندارد در لباسشویی استفاده کنید در صورت استفاده از تبدیل های غیر استاندارد به دلیل وجود المنت در ماشین های لباسشویی این قطعه معیوب شده و دستگاه خاموش می شود.)
 • دوشاخه قطع شدگی دارد. (در صورت قطعی یا ذوب شدگی دو شاخه به هردلیلی لباسشویی خاموش شده و از کار می افتد برای تعویض کابل و دوشاخه فابریک و تهیه قطعه با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تماس بگیرید.)
 • فیوز محل اتصال عمل کرده است. (بررسی کنید فیوز مینیاتوری از سلامت برخوردار باشد برای تست فیوز مینیاتوری توصیه می کنیم از برقکار متخصص کمک بگیرید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (یکی از بیشترین ایراداتی که در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی مشاهده و مورد بررسی اکیپ تعمیرکاران بردالکترونیکی مجموعه قرار گرفته است خرابی مربوط به برد الکترونیکی می باشد،در صورت معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه در اکثر مواقع خاموش می شود همچنین برای رفع این ایراد برد توسط تعمیرکار لباسشویی کندی به نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تهران ارسال شده و پس از تعمیر برای نصب مجدد به منزل مشتری انتقال پیدا می کند.)

لباسشویی کندی بوی بدی دارد،علت چیست؟

 • عدم استفاده از جرمگیر(توصیه همیشگی نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی به مشتریان جرمگیری لباسشویی هر 6 ماه با استفاده از جرمگیر مخصوص لباسشویی می باشد.)
 • خشک نکردن لاستیک(دقت داشته باشید بعد از هر بار شستشو لاستیک درب را خشک نمایید تا علاوه بر تولید بوی نامطبوع از قارچ زدن دیواره لاستیک نیز جلوگیری نمایید.)
 • استفاده از پودر(در صورتی که شما نیز از پودر به جای مایع برای شستشو استفاده می کنید احتمالا بوی بد به خاطر وجود رسوبات پودر در دستگاه شما می باشید،توصیه نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی به شما استفاده از مایع لباسشویی برای شتشو می باشد.)

بدنه لباسشویی کندی برق دارد،علت چیست؟

در مطلبی که در خصوص تعمیرات لوازم خانگی برای شما مشتریان توضیح دادیم به طور مفصل در این خصوص صحبت کردیم اما در ادامه مجدد دلیل برق دار بودن بدنه لباسشویی را برای شما شرح می دهیم:

 • عدم نصب ارت(در صورتی که ساختمان مجهز به چاه ارت نباشد می تواند سبب برق دار شدن بدن لباسشویی شود و برق القایی به جای چاه ارت به بدنه انتقال داده شود.)
 • اتصال به بدنه قطعات(با استفاده از اهم متر تست کنید قطعه ای اتصال به بدنه نداشته باشد در صورت مشاهده اتصال به بدنه می توانید با تهیه قطعه مورد نظر از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی اقدام به تعویض قطعه نمایید.)
 • خرابی کابل برق(در صورت خرابی دوشاخه برق به بدنه انتقال داده شده و بدنه دستگاه برق دار می شود برای تست دوشاخه و کابل کافیست قطعه را با قطعه یدکی جدید جایگزین نموده و در صورت رفع مشکل اقدام به تعویض قطعه نمایید.)
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

آب بعد از شستشو تخلیه نمی شود،ایراد چیست؟

 • پمپ تخلیه معیوب است. (در صورتی که پمپ نخلیه به هر دلیلی کار نکند عمل تخلیه آب انجام نمی شود،ابتدا بررسی کنید شاید پمپ توسط الیاف لباس مسدود شده باشد و در غیر این صورت با تهیه قطعه از نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی اقدام به تعویض قطعه معیوب نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورتی که فرمان تخلیه از جانب برد الکترونیکی به پمپ انتقال داده نشود نیز آب تخلیه نمی شود در صورت کسب اطمینان از خرابی برد با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تماس بگیرید.)
 • سیم کشی معیوب است. (اگر سیم کشی قطع شدگی داشته باشد نیز سبب عمل نکردن پمپ تخلیه می شود،دو سر سیم را با تست بیزر اهم متر بررسی نمایید تا از سلامت سیم کشی اطمینان حاصل نمایید.)
 • میکروسوییچ درب خراب است. (در صورت خرابی میکروسوییچ نیز پمپ تخلیه عمل نمی کند و فرمان تخلیه آب در واقع صادر نمی شود،تست میکروسوییچ ها را انجام دهید و در صورت اطمینان اقدام به تعویض نمایید،البته در صورت خرابی زبانه درب نیز ممکن است این اتفاق رخ دهد که به صورت ظاهری قابل تشخیص می باشد.)

ماشین لباسشویی کندی آبگیری نمی کند،علت چیست؟

 • شیر ورودی آب بسته است. (بررسی نمایید شیر آب ماشین لباسشویی باز باشد.)
 • شیر برقی معیوب است. (در صورتی که شیر برقی معیوب باشد نیز عمل آبگیری انجام نمی شود،شیر برقی را خارج نموده و با اسستفاده از برق مستقیم اقدام به تست نمایید.)
 • شلنگ ورودی آب مسدود شده است. (در صورتی که به هر دلیل شلنگ آب ورودی مسدود شده باشد نیز دستگاه شروع به آبگیری نمی کند بررسی کنید شلنگ دچار آسیب فیزیکی نشده باشد.)
 • هیدروستات معیوب است. (هیدروستات در واقع وظیفه اطلاع میزان آب را به برد صادر می کند در صورتی که آبگیری به میزان لازم صورت نمی گیرد هیدروستات معیوب است برای تعویض قطعه با نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی تماس بگیرید.)

توصیه هایی در خصوص نگهداری ماشین لباسشویی کندی

برای بالاتر رفتن راندمان ماشین لباسشویی کندی مواردی توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی ذکر شده که با رعایت این موارد تا حد بسیار بالایی می توانید در نگهداری دستگاه بهتر عمل کنید.

 • استفاده از جرمگیر به طور مرتب و هر 6 ماه یک بار
 • استفاده از محافظ برق مخصوص ماشین لباسشویی
 • تراز نمودن دستگاه در بدو نصب
 • قرار دادن لباس به اندازه تایین شده و نه کمتر یا بیشتر
 • استفاده از مایع لباسشویی به جای پودر شستشو
 • بستن فیلتر تصفیه مخصوص ماشین لباسشویی در ورودی آب

برای تهیه و مشاوره در خصوص کلیه این لوازم در صورت تمایل می توانید با فروشگاه نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در ارتباط باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی نمودیم در تحریریه پیشتاز سرویس شما را انواع خرابی ها و راه های رفع آن نحوه ارتباطات و به طور کلی تمامی مواردی که مشتری به آن احتیاج دارد آشنا نماییم و در آخر از شما تقاضا داریم تا در صورتی که به جواب سوال خود نرسیده اید در انتهای مطلب نظر خود را برای کارشناسان مجموعه بگذارید تا در اسرع وقت جواب شما عزیزان توسط تیم پشتیبانی داده شود.

در نظر داشته باشید که جای هیچ گونه نگرانی از بابت تعمیرات لباسشویی کندی خود نداشته باشید زیرا تمامی قطعات با نازل ترین قیمت در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی موجود می باشد و کلیه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کندی توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود.            

سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

آیا تعمیر لباسشویی کندی در محل و بدون جابجایی انجام می شود؟

بله خدمات تعمیر لباسشویی کندی در مجموعه پیشتاز سرویس در محل انجام می شود و احتیاجی به جابجایی دستگاه نمی باشد.

هزینه تعمیر لباسشویی کندی به چه صورت می باشد؟

به طور کلی در خصوص هزینه تعمیرات قبل از بازدید نمی توان نظری داد اما لیست تعمیر لباسشویی کندی در انتهای مقاله ذکر شده است.

تعمیر لباسشویی کندی شامل چه مدت گارانتی می باشد؟

در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی خدمات از 3 ماه تا 12 ماه شامل گارانتی می باشد.  

مدت زمان تعمیر لباسشویی کندی چقدر می باشد؟

تعمیرات معمولا در بازه زمانی یک تا دو ساعته انجام می شود. 

در طول مدت گارانتی خدمات به چه صورت می باشد؟

دستگاه های گارانتی شده توسط مجموعه پیشتاز سرویس دارای 18 ماه ضمانت قطعات بوده و در طول مدت گارانتی هزینه قطعه و اجرت از مشتری دریافت نمی شود. 

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی
نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

لیست قیمت خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

خدمات تعمیر لباسشویی کندی هزینه تعمیر لباسشویی کندی
تعویض شیر برقی  از 680 تا 940 هزار تومان
تعویض خازن راه انداز از 440 تا 480 هزار تومان
تعمیر دیگ و درام  از 1800 تا 2500 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درب از 610 تا 800 هزار تومان 
جرمگیری و سرویس کامل 380 هزار تومان
سرویس و تعمیر پمپ تخلیه  380  هزار تومان
نصب ماشین لباسشویی 300 هزار تومان
تعویض شلنگ تخلیه 340 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی از 870 تا 1680 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل  250 هزار تومان
لیست قیمت خدمات تعمیر لباسشویی کندی
تعداد کلماتمنبع
2778www.candy-home.com

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

نمایندگی تعمیرلباسشویی کندی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرلباسشویی کندی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 23 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

21 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نسرین مشهدی
نسرین مشهدی
1 سال قبل

برای تهیه جرمگیر لباسشویی خرید حضوری دارید؟

حسین
حسین
1 سال قبل

هزینه تعویض پوسته دیگ کندی ۴۹۹۸ چقدر میشه؟

Tohi
Tohi
1 سال قبل

لاستیک دور درب لباسشویی کندی ۷کیلویی موجود دارید؟

سهیلا مونسی
سهیلا مونسی
1 سال قبل

سلام جاپودری لباسشویی کندی عکسشو به واتساپ پشتیبانی ارسال کردم موجود هست؟

نصیری
نصیری
1 سال قبل

سلام تایمر لباسشویی کندی ۷ کیلویی موجود دارید و یا اصلا خودش قابل تعمیر هست؟

هاتف
هاتف
1 سال قبل

جرم گیری لباسشویی چند وقت یک بار باید انجام بشه؟

امیرحسام
امیرحسام
1 سال قبل

هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی چقدر میشه؟

هادی زنوزی
هادی زنوزی
11 ماه قبل

سلام برد لباسشویی کندی هم تعمیر می کنید؟

عقیل
عقیل
6 ماه قبل

شما تمام قطعات لباسشویی کندی رو دارید؟

نسرین
نسرین
18 روز قبل

سلام
علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی چی می تونه باشه؟

موسی
موسی
18 روز قبل

سلام
خدمات در کرمان هم دارید؟