You are currently viewing تعمیر لباسشویی آاگ ( AEG )
تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ ( AEG )

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر می خواهید برای تعمیر لباسشویی آاگ ( AEG Washing Machine Repair ) خود اقدام نمایید و در حال حاضر بنا به هر علتی ماشین لباسشویی آاگ شما از کار افتاده و یا همانند سابق عملکرد مطلوبی ندارد پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا تمامی جوانب تعمیر لباسشویی آاگ را در ادامه مقاله مطالعه نموده و سپس برای تعمیر لباسشویی آاگ خود اقدام نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نظر داشته باشید تعمیر لباسشویی آاگ در مجموعه پیشتاز سرویس توسط تکنسین های آموزش دیده انجام می شود اما سعی نموده ایم با توضیحات کاملی که در خصوص تعمیر لباسشویی آاگ در ادامه ذکر نموده ایم در صورتی که ایراد ماشین لباسشویی شما سطحی باشد بتوانید ایراد را رفع نموده و بدون پرداخت هزینه ای خودتان برای تعمیر لباسشویی آاگ اقدام نمایید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

همچنین این مقاله و سایر مقالاتی که در خصوص تعمیر لباسشویی آاگ در وب سایت های مختلف شرح داده شده است به معنای این نمی باشد که هر ایرادی توسط شخص آموزش ندیده قابل رفع می باشد و صرفا جهت بالا رفتن اطلاعات مشتریان در خصوص تعمیر لباسشویی آاگ بوده و برخی ایرادات جزیی را نیز می توان به مطالعه مقاله و دریافت مشاوره از پشتیبانی رفع نمود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آ ا گ

قبل از اینکه بخواهیم در خصوص تعمیرات لباسشویی آاگ با شما بیشتر همراه باشیم بهتر است بدانید نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی آاگ در ایران به علت وجود تخریم ها وجود خارجی نداشته و هرگونه ادعا مبنی بر وجود نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ کذب می باشد و مجموعه پیشتاز سرویس نیز به عنوان مرکزی مجاز در زمینه تعمیر لباسشویی آاگ خدمات خود را در غالب پشتیبانی و تعمیر لباسشویی آاگ به صورت آزاد ارائه می نماید.

نمایندگی رسمی لباسشویی آاگ بدان معناست که این شرکت نماینده خود را در وب سایت رسمی خود به صورت رسمی معرفی نماید و این شرکت آلمانی در ایران متاسفانه نمایندگی رسمی ندارد از همین رو پیشتاز سرویس به جهت پر نمودن خلا این مشکل و جلوگیری از ضایع شدن حقوق مشتریان و خریداران این برند تعمیر لباسشویی آاگ در تهران را بیش از یک دهه می باشد که انجام می دهد.

معرفی برند آاگ

برند آاگ سالیان درازیست که محصولات خود را از قبیل ابزار آلات صنعتی و لوازم خانگی تولید و به بازارهای جهانی عرضه می نماید،کیفیت این محصولات به قدری بالا بوده که در تمامی نقاط دنیا این محصولات مشاهده می شوند و کمترین خرابی نیز مختص این برند خوشنام می باشد.

تعمیر لباسشویی آاگ نیز همانند سایر محصولات این برند کمتر احتیاج می شود اما به دلیل استفاده طولانی مدت از لباسشویی این برند مستحلک شدن قطعات طبیعی می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG

خدمات تعمیر لباسشویی آاگ در تهران

تمامی خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی آاگ در مجموعه پیشتاز سرویس قابل ارائه می باشد که این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • نصب لباسشویی آاگ
 • نصب فیلتر یونیزه آب
 • تعمیر لباسشویی آاگ
 • فروش قطعات لباسشویی آاگ
 • خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ

تمامی این خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس با ضمانت و ارائه گارانتی انجام می شود که مشتریان می توانند از این خدمات با بهترین کیفیت بهره مند شوند و این خدمات با ارائه ضمانت 6 تا 12 ماهه ارائه می شود.

سوالات پرتکرار ( FAQ ) از نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ

آیا برای تعمیر لباسشویی آاگ می توانیم خودمان اقدام نماییم؟

خیر،این کار علاوه بر کم نکردن هزینه تعمیر لباسشویی آاگ سبب افزایش هزینه و بعضا غیر قابل تعمیر شدن دستگاه خواهد شد.

هزینه تعمیر لباسشویی آاگ به چه صورت می باشد؟

بازه هزینه تعمیرات بستگی به نوع ایراد و احتیاج به قطعات مختلف متفاوت می باشد اما در انتهای مقاله هزینه تقریبی خدمات را ذکر نموده ایم.

پس از ثبت سفارش تکنسین چه زمانی برای تعمیر لباسشویی آاگ به محل مراجعه می نماید؟

معمولا بستگی به ساعت انتخابی توسط مشتری تکنسین هماهنگی لازم را انجام نموده و به محل مراجعه می نماید که این بازه زمانی توافقی می باشد.

چرا برای تعمیر لباسشویی آاگ پیشتاز سرویس را انتخاب کنیم؟

استفاده از قطعات فابریک،تعرفه مصوب اتحادیه،گارانتی خدمات و اصول خدمات بر اساس تعمیر قطعه آسیب دیده تمامی این دلایل موجب محبوبیت پیشتاز سرویس شده است.

آیا پس از تعمیرات قطعه معیوب به مشتری ارائه می شود؟

بله علاوه بر داغی قطعه فاکتور تعمیر لباسشویی آاگ با ذکر خدمات و گارانتی به مشتری ارائه می شود.

راههای برقراری ارتباط با پیشتاز سرویس برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی آاگ

در صورتی که می خواهید از خدمات تعمیر لباسشویی آاگ توسط نیروهای پیشتاز سرویس بهره مند شوید کافیست تا از راههای ارتباطی ذکر شده در خواست خود را مطرح نمایید:

 • ثبت سفارش از طریق پر کردن فرم مخصوص خدمات در وبسایت و دریافت خدمات تعمیر لباسشویی آاگ
 • تماس با نزدیکترین مرکز تعمیر لباسشویی آ ا گ در تهران و حومه
 • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین مجموعه و گفتگو به صورت آنلاین با مشاوران مرکز
 • تماس با پشتیبانی مجموعه و ثبت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
 • برقراری ارتباط از طریق واتس آپ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی

تمامی این موارد توسط مجموعه پیشتاز سرویس برای بهره مندی مشتریان گرامی از خدمات مجموعه ارائه شده است که می توانید برای تعمیرات لباسشویی آاگ از این راههای ارتباطی استفاده نمایید.

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس

ویژگی های مجموعه پیشتاز سرویس

برخی از تفاوت هایی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس نسبت به سایر مراکز تعمیراتی مشهود می باشد و سبب رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان این مجموعه شده است را در ادامه ذکر نموده این تا به صورت بهتر بتوانید با مجموعه پیشتاز سرویس و خدمات تعمیر لباسشویی آاگ در این مجموعه آشنا شوید:

 • استفاده از قطعات یدکی وارداتی و فابریک
 • تکنسین های حرفه ای و دوره دیده
 • فاکتور رسمی خدمات ارائه شده
 • قیمت های مصوب و نرخنامه اتحادیه
 • ارائه داغی قطعات و گارانتی خدمات
 • ارائه گارانتی اصالت کالا
 • خدمات در تمامی مناطق تهران
 • خدمات 24 ساعته و پشتیبانی خدمات

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده تا مشتریان برای تعمیر لباسشویی آاگ در تهران مجموعه پیشتاز سرویس را انتخاب نموده و از خدمات این مجموعه استفاده نمایند.

تعمیر لباسشویی آاگ
تعمیر لباسشویی آاگ

ایرادات متداول و راههای  تعمیر لباسشویی آ ا گ

در ادامه مقاله تعمیرات لباسشویی آاگ قصد داریم تا شما را با ایرادات بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ آشنا نماییم تا بتوانید در صورت امکان و داشتن دانش فنی خودتان برای تعمیر لباسشویی آاگ اقدام نمایید:

لباسشویی آبگیری نمی کند،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. ( شیر برقی وظیفه آبگیری در لباسشویی را دارد خرابی این قطعه سبب عدم آبگیری لباسشویی خواهد شد برای رفع این مورد می بایست شیر برقی را تعویض و اقدام به تعمیر لباسشویی آاگ نمایید.)
 • شیر آب بسته است. ( بررسی نمایید شیر ورودی آب باز باشد و در غیر این صورت شیر ورودی آب را باز نمایید.)
 • شلنگ ورودی آب مسدود شده است. ( در صورت تا شدن و له شدن شیر آبگیری به خوبی انجام نمی شود در صورت مشاهده رفع و رجوع نمایید.)
 • برد الکترونیکی عمل نمی کند. ( فرمان آبگیری از طریق برد به شیر برقی ارسال می شود،در صورت خرابی برد می بایست فرد متخصص اقدام به تعمیر برد الکترونیکی نماید از همین رو برای تعمیر لباسشویی آاگ در صورت خرابی برد الکترونیکی می بایست با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ تماس حاصل نمایید.)

بدنه لباسشویی برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان ( در صورت نبود ارت برق القایی قطعات به بدنه انتقال داده می شود و راهی جز پوشیدن دمپایی و عایق نمودن بدن نخوهید داشت.)
 • خازن معیوب است. ( خرابی خازن سبب می شود برق به بدنه انتقال داده شود،خازن را تعویض و در صورت عدم تخصص با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در ارتباط باشید.)
 • موتور آسیب دیده است. ( موتور را بررسی نمایید و در صورت اطمینان از خرابی موتور را تعویض نمایید،در نظر داشته باشید که می توانید قطعه را تعمیر نمایید که تعمیر موتور لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ با گارانتی خدمات به مشتریان ارائه می شود.)
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG

دستگاه در حین کار صدای زیادی دارد،علت چیست؟

 • بلبرینگ دیگ معیوب است. ( دیگ می بایست توسط تعمیرکار لباسشویی آاگ باز شده و به تراشکاری انتقال داده شود معمولا خرابی این قطعه شایع بوده و جزو قطعات مصرفی می باشد.)
 • کمک ها آسیب دیده اند. ( خرابی کمک ها یا خشک کار کردن کمک از دلایل دیگر صدای زیاد لباسشویی می باشد،برای تعویض کمک و تعمیر لباسشویی آاگ در این حالت می بایست با فرد آموزش دیده در ارتباط باشید و در نظر داشته باشید این خدمات بسیار حساس می باشد.)
 • دستگاه تراز نیست. ( با استفاده از تراز اقدام به تراز نمودن دقیق ماشین لباسشویی نمایید.)
 • البسه زیادی در دستگاه ریخته شده است. ( وجود البسه زیادی در لباسشویی نیز از دیگر دلایل صدا دان لباسشویی می باشد در نظر داشته باشید کم بودن یا بیش از حد بودن لباس در ماشین لباسشویی تا حد زیثادی به دستگاه آسیب می رساند.)

دیگ لباسشویی بوی نامطبوع می دهد،علت چیست؟

 • عدم استفاده از جرمگیر در لباسشویی ( برای جلوگیری از بستن جرم در دیگ لباسشویی می بایست حتما اقدام به جرمگیری نمایید این موضوع هر 3 ماه یک مرتبه و همراه با قرص های اصلی انجام شود.)
 • لباس ها مدت زیاد در دیگ مانده ( بودن لباس در دیگ سبب بو گرفتن دیگ خواهد شد از ریختن لباس و عدم شستشو جلوگیری نمایید.)
 • برگشت فاضلاب ( بررسی نمایید شلنگ حتما بالاتر از فاضلاب باشد و خروج به راحتی انجام شود.)
 • استفاده از پودر به جای مایع ( اگر از پودر لباسشویی استفاده می کنید حتما شما نیز با مشکل بو در دراز مدت در دیگ لباسشویی مواجه خواهید شد،پودر در دیگ لباسشویی جرم ایجاد کرده و بوی بد احساس خواهد شد.)
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG

لباسشویی خاموش شده و روشن نمی شود،علت چیست؟

در صورتی که ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود باید به بررسی موارد زیر بپردازید و در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران تماس بگیرید.

 • سیم برق معیوب است. ( سیم ورودی برق را می بایست تعویض نمایید قطعه فابریک را از مرکز تعمیر لباسشویی آاگ تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • پریز محل اتصال معیوب است. ( بررسی نمایید پریز دارای برق باشد،با استفاده از مصرف کننده دیگر همانند سشوار یا شارژر موبایل و نه فازمتر)
 • فیوز محل اتصال عمل کرده است. ( فیوزها را بررسی نموده و در صورت عدم مشاهده پریدگی فیوزها برای تعمیر لباسشویی آاگ با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

درب لباسشویی باز نمی شود،علت چیست؟

 • میکروسوییچ معیوب است. ( میکروسوییچ را تست و در صورت اطمینان از خرابی تعویض نمایید.)
 • زبانه درب آسیب دیده است. ( زبانه را از فروشگاه نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ تهیه و اقدام به تعویض نمایید برای استعلام موجودی عکس قطعه را در چت آنلاین بارگزاری نمایید.)
 • پدال درب معیوب است. ( پدال درب باز کن را تعویض نمایید.)

در حین کار لباسشویی فیوز منزل عمل می کند،علت چیست؟

 • اتصالی در سیستم وجود دارد. ( با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید قطعه آسیب دیده و یا سیم کشی آسیب دیده کجا بوده و اقدام به رفع نقص و تعمیر لباسشویی آاگ نمایید.)
 • موتور معیوب است. ( موتور را می بایست باز نموده و اقدام به تعویض یا تعمیر نمایید بهتر است این کار توسط تعمیرکار لباسشویی آاگ انجام شود.)
 • خازن معیوب است. ( خازن را از نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • برد الکترونیکی لباسشویی آاگ دچار اتصالی شده است که باید توسط تعمیرکار الکترونیک بررسی و رفع عیب شود.
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG

توصیه های تعمیرکار لباسشویی آ ا گ به مصرف کنندگان

برای بهره مندی بهتر از لباسشویی آاگ خود و جلوگیری از تعمیر لباسشویی آاگ برخی از تجارب تعمیرکار لباسشویی آاگ در خصوص نگهداری این محصول را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید علاوه بر بالا بردن راندمان کاری محصول خود تا حد زیادی از خرابی های پیش رو جلوگیری نمایید:

 • استفاده از مایع و عدم استفاده از پودر
 • استفاده از جرمگیر هر 3 ماه یک مرتبه
 • استفاده از محافظ مخصوص برق
 • عدم ریختن البسه زیاد یا کم در لباسشویی
 • عدم شستشو پتو و پرده در ماشین لباسشویی
 • تراز نمودن لباسشویی در بدو نصب
 • نصب فیلتر یونیزه در ورودی آب لباسشویی
 • استفاده از دور خشک کن تا 800 دور

با رعایت موارد ذکر شده می توانید تا حد زیادی از تعمیرات لباسشویی آاگ و پرداخت هزینه های ناشی از تعمیرات جلوگیری نمایید.

سخن آخر

اگر شما نیز می خواهید برای تعمیر لباسشویی آ ا گ اقدام نمایید و در حال بررسی جوانب تعمیر لباسشویی آاگ می باشید توصیه می کنیم با مطالعه این مقاله به صورت کامل نتیجه گیری نمایید.

تعمیرکاران مجموعه پیشتاز سرویس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سطح استان تهران بوده و می توانید خدمات خود را در غالب مجموعه مجاز تعمیر لباسشویی آاگ به تکنسین های برتر این مجموعه بسپارید.

در آخر از شما خواهشمندیم تا با درج نظرات و تجربیات خود در انتهای مقاله ما را در یاری رسانی به خود و سایر مصرف کنندگان کمک نمایید تا بتوانیم با آگاهی بیشتری نسبت به دغدغه های شما خدمات خود را ارائه نماییم.

هزینه خدمات تعمیر لباسشویی آاگ

در ادامه این مقاله که توسط بخش مالی مجموعه پیشتاز سرویس به رشته تحریر درآمده است قصد داریم تا شما را با تعرفه ها و هزینه های تعمیر لباسشویی آاگ آشنا نماییم تا بتوانید بهتر با خدمات مجموعه آشنا شوید،در نظر داشته باشید قطعات تماما فابریک بوده و با قیمت قطعات چینی به هیچ عنوان برابر نمی باشد و قیمت ها در مدل های مختلف مقداری تغییر دارند که در ادامه به آن پرداخته ایم:

نوع خدمات تعمیر لباسشویی آاگهزینه تعمیر لباسشویی آاگ
تعویض کمک لباسشویی آاگاز 880 تا 1250 هزار تومان
تعویض بلبرینگ و تراشکاریاز 1200 تا 1800 هزار تومان
نصب اولیه لباسشویی آاگاز 400 تا 500 هزار تومان
نصب فیلتر لباسشویی آاگاز 350 تا 400 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی آاگاز 350 تا 450 هزار تومان
تعمیر برد لباسشویی آاگ  از 900 تا 1800 هزار تومان
تعویض خازن لباسشویی آاگ  از 500 تا 700 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ لباسشویی آاگاز 800 تا 1280 هزار تومان
تعویض هیدروستات لباسشویی آاگ  از 600 تا 950 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل250 هزار تومان
هزینه خدمات تعمیر لباسشویی آاگ
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG
تعداد کلمات متن تعمیر لباسشویی آاگمنبع خارجی
2517AEG Washing Machine Troubleshooting

همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات یدکی لباسشویی و مواد شوینده لباسشویی می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی از وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس خریداری نمایید.

مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی آاگ در تهران

تعمیر لباسشویی آاگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر لباسشویی آاگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر لباسشویی آاگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر لباسشویی آاگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر لباسشویی آاگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر لباسشویی آاگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر لباسشویی آاگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر لباسشویی آاگ در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر لباسشویی آاگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 13 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سهیل
سهیل
10 ماه قبل

سلام
تعمیرات لباسشویی آاگ قدیمی تایمری هم انجام می دید؟

نریمان اسدی
نریمان اسدی
10 ماه قبل

سلام ارور لباسشویی aeg داخل توضیحات ذکر نکردید لباسشویی ما وقتی میخواد بره روی دور خشک کن ارور میده علتش چی هست؟

اصغر
اصغر
8 ماه قبل

سلام
شما تایمر لباسشویی آاگ هم دارید؟

سارا برزگر
سارا برزگر
6 ماه قبل

لباسشویی AEG داریم که در دور خشک کن به شدت به صدا میفته علتش چی هست و هزینه تعمیرات به چه صورت هست؟

اردلان
اردلان
3 ماه قبل

سلام
تعمیرات لباسشویی تایمری آاگ هم انجام می دید؟

مهناز
مهناز
3 ماه قبل

سلام
هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی چقدر میشه؟