You are currently viewing قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان مطالعه: 13 دقیقه

با توجه به افزایش استفاده از دستگاههای تصفیه آب خانگی در تهران و دیگر شهرهای ایران نیاز به دریافت خدمات سرویس و تعمیراتی و همچنین تامین قطعات یدکی دستگاه نیز بسیار افزایش یافته است که مراکز پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی تعمیرات انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و تایوانی را با استفاده از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی(Household water purifier parts) اصلی و دارای ضمانت را ارائه می دهد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در صورت تمایل به استفاده از خدمات سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران با مراکز پیشتاز سرویس تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین برای ارائه خدمات در محل اعزام گردد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

مراحل برقراری ارتباط با پیشتاز سرویس جهت تهیه قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنید می توانید انواع فیلتر و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی را از مجموعه پیشتاز سرویس تهیه فرمایید:

 • تماس با نمایندگی تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و درخواست دریافت خدمات
 • مراجعه به وبسایت پیشتاز سرویس و ثبت درخواست آنلاین خدمات
 • تماس با شماره همراه کارشناسان و دریافت اطلاعات به صورت تلفنی
 • برقراری ارتباط از طریق گفتینو یا چت آنلاین
 • ارتباط از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

همچنین می توانید دستگاه خود را برای تست و تعمیر به کارگاه مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید و همچنین می توانید از فروشگاه پیشتاز سرویس نیز قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی را تهیه نمایید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای مدل های متعددی می باشد که شامل پارچ تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی و یا دستگاه کیسی که در تمام مدل ها آب شهری تصفیه شده و تنها تفاوت آنها در قطعات تشکیل دهنده و کشور سازنده دستگاههای می باشد که در صورت خراب شدن نیازمند دانش و تخصص کافی برای عیب یابی و تعمیر دارند.

دقت داشته باشید دستگاههای تصفیه آب خانگی در مدل های متنوع می باشند و هر یک به یک شکل سرویس و تعمیر می شوند که تمامی خدمات در مراکز پیشتاز سرویس به صورت 24 ساعته و تمام وقت ارائه می شود.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

همانند تمامی لوازم خانگی که با کارکرد مجموعه ای از قطعات شروع به کار می کنند دستگاههای تصفیه آب نیز با همکاری تعدادی از قطعات با یکدیگر کار کرده و آب شهری را تصفیه می کنند که در صورت بروز ایراد در هر یک از قطعات عملکرد دستگاه مختل شده و دستگاه آب را تصفیه نمی کند که در قدم اول و قبل از اقدام به تعمیر دستگاه خود باید اطلاعاتی نسبت به قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی کسب نمایید و از عملکرد این قطعات مطلع گردید که در ادامه اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی خود بنمایید.

از مهم ترین قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیر سه راهی ورودی آب دستگاه تصفیه آب
 • استند یا شاسی دستگاه تصفیه آب
 • هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی
 • آچار هوزینگ و هوزینگ ممبران
 • هوزینگ فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی
 • فیلتر الیافی تصفیه آب
 • فیلتر کرین قعال تصفیه آب
 • فیلتر کرین بلاک تصفیه آب
 • سوئیچ فشار پایین یا لو پرشر
 • پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی
 • فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب
 • شیر فاضلاب تصفیه آب
 • سوئیچ فشار بالا یا های پرشر
 • مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی
 • فیلتر پست کرین
 • فیلتر مینرال یا مواد معدنی
 • شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

مواردی که در بالا ذکر شد از مهم ترین و اصلی ترین قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند ولی ممکن است که برخی از دستگاهها قطعات کمتر و در برخی دیگر قطعات بیشتری استفاده شوند که در هر صورت می توانید قطعات مورد نیاز را از نمایندگی تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در محل تهیه نمایید.

بدنه دستگاه تصفیه آب خانگی

تمام قطعاتی که در بالا ذکر کردیم بر روی یک شاسی نصب می شوند که به وسیله شلنگها و سیم کشی به یکدیگر ارتباط داده شوند که در مواردی این استند یا شاسی نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد که در دو مدل فلزی و پلاستیکی در مجموعه پیشتاز سرویس موجود و قابل سفارش می باشند.

در بیشتر موارد در صورت شکستن شاسی پلاستیکی و در مدل های فلزی زنگ زدن این شاسی موجب خرابی آن و در ادمه نیاز به تعویض دارد که این کار یعنی نصب قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی بر روی شاسی جدید باید توسط تعمیرکار انجام گردد.

شیر سه راهی ورودی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی

این شیر از جنس فلز بوده و در ورودی شیر آب زیر سینک نصب می شود که از طریق این شیر انشعاب لازم برای دستگاه گرفته شود و از طریق همین شیر سه راهی آب شهری به دستگاه تصفیه آب خانگی وارد شود.

شیر سه راهی دستگاه تصفیه آب از جنس فلز بوده و به وسیله آچار باید بسته و محکم شود و همچنین در صورت نیاز به تهیه این قطعه می توانید از مراکز پیشتاز سرویس در تهران تهیه کرده و یا با مراجعه به فروشگاه مجموعه به صورت حضوری خریداری نمایید.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

شیر استیل آب ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی

به منظور ورودی آب شهری به دستگاه تصفیه آب از یک شیر آب استفاده می شود که به وسیله آن می توان اجازه ورود آب به دستگاه تصفیه آب را با باز و بسته کردن این شیر بدهد و باید دقت داشته باشید که این شیر را به صورت صحیح و آب بند نصب نمایید تا از نشتی آب دستگاه به بیرون و خراب شدن کابینت های زیر سینک جلوگیری نمایید.

به منظور تعویض شیر آب ورودی از یک متخصص کمک بگیرید تا دستگاه شما به مرور زمان دچار نشتی آب نشود.

هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی به منظور شروع پیش تصفیه

در قسمت جلو و زیرین استند دستگاه تصفیه آب خانگی از 3 عدد هوزینگ به منظور ورود آب شهری و شروع پیش تصفیه آب استفاده شده است که این هوزینگ ها در 2 مدل تک اورینگ و دو اورینگ بوده که هوزینگ اول شفاف بوده و فیلتر الیافی داخل آن قرار می گیرد.

در هوزینگ دوم و سوم که مات می باشند از فیلتر های کربن اکتیو و کرین بلاک استفاده می شود که این 3 فیلتر به عنوان پیش تصفیه عمل کرده و زمان تعویض این 3 فیلتر مدت زمان 3 تا 6 ماه می باشد.

هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

در قسمت بالای شاسی دستگاه تصفیه آب از یک هوزینگ مات باریک تر استفاده شده است که فیلتر ممبران به عنوان اصلی ترین و مهم ترین فیلتر دستگاه در آن نصب می شود که قسمت ورودی این هوزینگ دارای یک ورودی و از سوی دیگر دارای 2 خروجی می باشد که از یک خروجی آب تصفیه شده و از خروجی دیگر املاح حذف شده از آب خارج می شود.

هوزینگ ممبران از مهم ترین قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود که نقش بسیار مهمی در فرایند تصفیه آب بر عهده دارد که شما عزیزان می توانید به منظور تعویض این قطعه از متخصصین ما در پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

آچار هوزینگ و هوزینگ ممبران

به منظور جلوگیری از نشت آب از قصسمت هوزینگ های پیش تصفیه و هوزینگ ممبران از کلگی هوزینگ استفاده شده است که باید بسیار محکم بسته شود و در صورت نیاز به تعویض فیلتر پیش تصفیه و فیلتر ممبران باید این هوزین گها را به وسیله یک آچار پلاستیکیس باز کنید و پس از تعویض فیلتر های مورد نظر به وسیله همان آچار هوزینگ ها را به صورت کاملا محکم ببندید.

آچار هوزینگ و آچار ممبران را می توانید از فروشگاه پیشتاز سرویس تهیه نمایید.

فیلتر شماره 1 یا pp ( پلی پروپیلن) 5 میکرون

از دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به فیلتر مرحله اول اشاره کرد که در هوزینگ شفاف مرحله اول قرار گرفته و وظیفه جداسازی گل و لای از آب شهری را برعهده دارد که در صورت استفاده از دستگاه تنها پس از چند روز این فیلتر تغییر رنگ داده و زمان مناسب برای تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد.

این زمان تعویض تغریبی بوده و بسته به میزان مصرف آب شما دارد که در مواردی نیز امکان دارد زودتر از زمان مشخص احتیاج به تعویض پیدا کند.

فیلتر شماره 2 کربن گرانول یا کربن اکتیو

آب شهری پس از عبور از مرحله اول و جدا شدن گل و لای و ذرات معلق به هوزینگ مرحله 2 که فیلتر کربن اکتیو یا udf می باشد وارد شده که در این مرحله تمام آلاینده های شیمیایی مانند کلر حذف می شوند.

همچنین در این مرحله طعم و بوی آب را تا حدود بسیار زیادی بهبود می بخشد.

فیلتر شماره 3 کربن بلاک

فیلتر مرحله 3 که با نام کربن بلک نیز شناخته می شود همانند فیلتر کربن اکتیو وظیفه گرفتن آلاینده های آب شهری و در ادامه بهبود طعم و بوی آب را انجام می دهد که از لحاظ ظاهری فیلتری استوانه ای شکل می باشد که دور آن را توری کشیده اند.

این 3 فیلتر که در بالا نام بردیم به عنوان پیش تصفیه استفاده شده و هر 3 در هوزینگ قرار می گیرند که تعویض این 3 فیلتر باید به صورت همزمان و در فاصله زمانی 3 تا 6 ماه انجام گردد.

فیلترهای مرحله 1 2 3 در دستگاههای تصفیه آب دارای کیفیت و قیمت های متفاوت می باشند که می توانید از فروشگاه پیشتاز سرویس خریداری نمایید.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

آب بعد از عبور از فیلترهای پیش تصفیه وارد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی میگردد و این پمپ آب را با فشار وارد فیلتر ممبران می نماید که در این مرحله کلیه املاح مضر در آب توسط لایه های فیلتر ممبران باقی می ماند. فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آبی قرار گرفته است که فرآیند تصفیه در آن از نوع اسمز معکوس باشد.

فیلتر ممبران که در هوزینگ ممبران قرار می گیرد دارای دو خروجی آب می باشد که یک خروجی آب کثیف و حاوی املاح شیمیایی را به فاضلاب ریخته و یک خروجی دیگر که آب تمیز و تصفیه شده را به مخزن دستگاه تصفیه آب انتقال می دهد. لازم بذکر است که فیلتر ممبران نسبت به کلر بسیار حساس است و در مرحله دوم و سوم باید کلر موجود در آب کاملا حذف شود که به آن آسیب وارد نشود و طول عمر این فیلتر کاهش نیابد.

فیلتر ممبران از اصلی ترین قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می گردد و در اصل تصفیه اصلی آب توسط این فیلتر انجام می شود که زمان تعویض این فیلتر با توجه به استفاده و جنس فیلتر از یک سال و نیم تا 3 سال می باشد.

شما عزیزان می توانید فیلتر ممبران در مدل های مختلف را در مراکز پیشتاز سرویس سفارش دهید.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگی

از دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به فیلتر پست کربن یا مرحله 5 اشاره کرد که در این مرحله آب ذخیره شده در مخزن دستگاه به طور مجدد تصفیه شده و طعم و بوی آن بهتر می شود زیرا که ممکن است به دلیل ماندن در مخزن تا حدی بو و طعم آن تغییر پیدا کرده باشد.

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی

این فیلتر در آخزین مرحله دستگاه شش مرحله ای قرار می گیرد که در اکثر دستگاهها به رنگ زرد بوده و وظیفه اضافه کردن مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند کلسیم و منیزیم را بر عهده دارد که همانند 2 فیلتر دیگر در مدت زمان یک سال و نیم تا 2 سال یاد تعویض شود.

فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب

این فیلتر از دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که در همه دستگاهها مشاهده نمی شود و در دستگاههای 7 مرحله به کار می روند و وظیفه افزایش ph آب تصفیه شده را بر عهده دارد و از اسیدی شدن آب تصفیه شده جلوگیری می کند.

پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

آب برای ورود به هوزینگ فیلتر ممبران باید فشار لازم را داشته باشد که به این منظور از یک پمپ در قسمت پشت استند دستگاه استفاده می شود تا آب را با فشار لازم وارد هوزینگ ممبران بنماید.

این پمپ با برق کار کرده و در صورت خراب شدن فشار آب از شیر برداشت دستگاه بسیار نازک می شود و برای برطرف کردن این مورد باید پمپ دستگاه را تعویض کنید که در مواردی نیز مشاهده شده که ایراد از کلگی پمپ دستگاه بوده و با تعویض این قطعه ایراد برطرف می گردد.

از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی که بسیار مهم بوده و در فرایند اسمز معکوس نقش مهمی را بر عهده دارد می توان به پمپ دستگاه اشاره کرد که در دو مدل ایرانی و تایوانی در مراکز پیشتاز سرویس موجود می باشد.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی

در صورتی که پمپ دستگاه تصفیه آب قطع باشد این شیر برقی ورودی آب به دستگاه تصفیه آب را قطع می نماید و در صورتی که شیربرقی دستگاه معیوب باشد آب با فشار لازم به هوزینگ ممبران وارد نشده که این مشل باعث خروج آب از قسمت فاضلاب دستگاه می شود که این مورد باعث هدر رفتن زیاد آب می شود.

شیربرقی از قطعات دستگاه تصفیه آب بسیار مهم بوده که در صورت خراب شدن دستگاه کارکرد اصلی خود را از دست می دهد و فرایند تصفیه آب انجام نمی شود.

سوئیچ فشار پایین یا لو پرشر دستگاه تصفیه آب (Low Pressure)

لو پرشر از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار مهم شناخته شده و با نام محافظ پمپ نیز نامیده می شود که در صورت قطع شدن آب ورودی به دستگاه این سوئیچ عمل کرده و پمپ دستگاه را خاموش می نماید که در این صورت پمپ دستگاه خالی کار نکرده و آسیب نمی بیند.

به منظور تست لوپرشر می توانید آب ورودی به دستگاه را ببندید و اگر پمپ خاموش نشد به سراغ تعویض این قطعه بروید.

سوئیچ قطع فشار بالا یا های پرشر دستگاه تصفیه آب (High Pressure)

این سوئیچ زمانی که شیر روی سینک باز نباشد و یا آبی در تانک تصفیه آب نباشد پمپ را خاموش می کند. زمانی که شیر برداشت بسته باشد و آب از روی سینک برداشت نشود در اثر فشار پمپ, فشار آب داخل شیلنگ ها بالا می رود و این فشار به دیافراگم سوئیچ های پرشرانتقال می یابد و در نهایت با قطع جریان الکتریکی پمپ دستگاه خاموش می گردد.

اگر مقداری از آب مخزن خارج شود فشار آب در داخل شلنگ ها کاهش پیدا می کند و در نتیجه فشار ورودی به دیافراگم سوئیچ کم شده و جریان برق وصل شده و دوباره پمپ دستگاه تصفیه آب شروع به کار می کند.

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

مخزن دستگاه از مهم ترین قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که به منظور ذخیره آب تصفیه شده در کنار دستگاه نصب می شود و این مخزن باید از نوع تحت فشار باشد که به منظور خارج شدن آب ذخیره شده از آن فشار لازم وجود داشته باشد و در صورت خراب شدن این مخزن آب خروجی از شیر رداشت نازک شده و دستگاه عملکرد خود را از دست می دهد.

آب خروجی از ممبران که همان آب تصفیه شده محسوب می شود به آرامی و فشار کم به داخل مخزن هدایت شده و به منظور استفاده در آن ذخیره می شود.

اگر مخزن دستگاه شما دچار مشکل شود باید آن را تعویض و جایگزین نمایید زیرا این مخزن ها قابلیت تعمیر نداشته و باید جایگزین شوند.

شیر ورودی مخزن دستگاه تصفیه آب

به منظور ورود اب تصفیه شده به مخزن از یک شیر پلاستیکی استفاده شده است که به وسیله آن می توانید ورود و خروج آب را کنترل نمایید که بستن این شیر در بیشتر موارد در حین تعویض فیلتر های دستگاه انجام می شود که حتما قبل از تعویض فیلتر باید مخزن را کاملا خاموش نمایید.

انواع شیر مخزن در جنس های مختلف در مراکز پیشتاز سرویس قابل سفارش می باشند و شما می توانید به صورت حضوری و مراجعه به فروشگاه مجموعه این قطعه را تهیه نمایید.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی

از دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به شیر میکس اشاره کرد که این قطعه وظیفه اضافه کردن مقداری آب خام به آب تصفیه شده را بر عهده دارد و باید به این موضوع دقت نمایید که سختی آب در تمامی مناطق تهران یکسان نبوده و در برخی مناطق کیفیت آب ورودی به دستگاه بهتر از سایر مناطق می باشد که در ان صورت آب طعم تلخی به خود می گیرد که به وسیله این شیر میکس مقداری آب خام با آب تصفیه شده مخلوط شده تا طعم و بوی آب بهتر شود.

گیج دستگاه تصفیه آب خانگی

در برخی از دستگاهها از یک عقربه در جلوی دستگاه استفاده شده است که فشار آب ورودی به هوزینگ ممبران را نشان می دهد که در صورت خرابی دستگاه و یا روشن نشدن دستگاه این گیج کار نمی کند و یا حتی ممکن است خود گیج دستگاه معیوب باشد که در این صورت باید گیج را تعویض نمایید.

جهت خریداری گیج دستگاه و به منظور تهیه دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی با مجموعه پیشتاز سرویس تماس بگیرید.

قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی
قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

کپسول یا فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی

به منظور جلوگیری از خروج مقدار آب زیادی به سمت فاضلاب از این قطعه استفاده شده است که این قطعه در اصل جلوی خروج تمام آب داخل هوزینگ ممبران به داخل فاضلاب را خواهد گرفت.

اما این قطعه با محدود کردن این جریان آب را با فشار از منافذ فیلتر ممبران عبور داده تا عمل تصفیه آب صورت پذیرد واین قطعه در دستگاههای اسمز معکوس تعبیه شده است.

شیر برداشت روی سینک

از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی که بسیار مهم می باشد شیر برداشت روی سینک می باشد که شما می توانید آب تصفیه شده توسط دستگاه را به وسیله آن برداشت نمایید و به منظور مصارف روزانه استفاده کنید.

این شیرها در دو مدل تایوانی و ایرانی و ستاره ای و نیمه اهرمی در فروشگاه پیشتاز سرویس قابل سفارش می باشند.

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب خانگی

از دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به اتصالات و رابط های داخل ددستگاه اشاره کرد که در اصل رابط بین قطعات دستگاه می باشند و انشعابات مختلفی دارند که در برخی موارد فیتینگی بوده و در قسمت های دیگر از 3 راهی و زانویی استفاده شده است.

شما می توانید این اتصالات را از فروشگاه پیشتاز سرویس تهیه نمایید.

بررسی کامل قیمت قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی

بدنه دستگاه تصفیه آب خانگیاز 380 تا 700 هزار تومان
شیر سه راهی ورودی آب در دستگاه تصفیه آب خانگیاز 40 تا 80 هزار تومان
شیر استیل آب ورودی دستگاه تصفیه آب خانگیاز 50 تا 150 هزار تومان
هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی به منظور شروع پیش تصفیه
هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگیاز 160 تا 380 هزار تومان
آچار هوزینگ و هوزینگ ممبران35 و 25 هزار تومان
فیلتر شماره 1 یا pp ( پلی پروپیلن) 5 میکرون25 هزار تومان
فیلتر شماره 2 کربن گرانول یا کربن اکتیواز 30 تا 90 هزار تومان
فیلتر شماره 3 کربن بلاکاز 30 تا 90 هزار تومان
فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگیاز 250 تا 700 هزار تومان
فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگیاز 45 تا 85 هزار تومان
فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگیاز 45 تا 85 هزار تومان
فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آباز 65 تا 95 هزار تومان
پمپ دستگاه تصفیه آب خانگیاز 680 تا 1500 هزار تومان
شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگیاز 120 تا 300 هزار تومان
سوئیچ فشار پایین یا لو پرشر دستگاه تصفیه آب (Low Pressure)از 85 تا 125 هزار تومان
سوئیچ قطع فشار بالا یا های پرشر دستگاه تصفیه آب (High Pressure)از 85 تا 125 هزار تومان
مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی از 800 تا 1700 هزار تومان
شیر ورودی مخزن دستگاه تصفیه آباز 50 تا 150 هزار تومان
شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگیاز 45 تا 85 هزار تومان
گیج دستگاه تصفیه آب خانگیاز 300 تا 500 هزار تومان
کپسول یا فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگیاز 40 تا 80 هزار تومان
انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب خانگیاز 30 تا 200 هزار تومان

سخن آخر

در این مطلب به بررسی کامل قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی پرداختیم تا شما عزیزان با عملکرد و کارکرد این قطعات در داخل دستگاه آشنا شوید و همچنین با رعایت نکات ذکر شده طول عمر استفاده از دستگاه خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

همچنین در صورت تمایل به خرید انواع قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی اعم از: ترانس، پمپ، هوزینگ و دیگر لوازم استفاده شده در تصفیه آب می توانید به وبسایت فروشگاهی پیشتاز سرویس مراجعه نمایید تا در کمتر از 3 روزه کاری قطعه مورد نیاز برای شما ارسال شود.

تعداد کلمات متن قطعات دستگاه تصفیه آب خانگیمنبع خارجی
Household water purifier parts

مناطق تحت پوشش برای خرید قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی فروش قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها