You are currently viewing تعمیر آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول

تعمیر آبسردکن ایستکول

زمان مطالعه: 8 دقیقه

تعمیر آبسردکن ایستکول (Eastcool water cooler repair ) و به طور کلی تعمیر آبسردکن امری تخصصی بوده اما سعی کرده ایم با توضیحات کاملی که در خصوص تعمیرات آبسردکن در ادامه ذکر نموده ایم در صورتی که ایراد جزئی در دستگاه شما به وجود آمده باشد این ایراد را بتوانید بدون احتیاج به حضور تعمیرکار رفع نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در صورت نیاز به مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

آبسردکن وسیله ای محبوب در ادارات،منازل و اماکن تجاری بوده که بر خلاف نامش علاوه بر خروجی آبسرد در اکثر مواقع خروجی آب جوش نیز دارد و از همین رو در تمام فصول کاربردی می باشد،برند ایستکول نیز سالیان درازیست که در ایران مشغول عرضه آبسردکن می باشد و مجموعه پیشتاز سرویس هم در طول این سالها خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول را انجام می دهد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

نحوه برقراری تماس با نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول

در صورت خرابی دستگاه آبسردکن خود از روش های زیر می توانید درخواست تعمیرات را در مجموعه پیشتاز سرویس ثبت نمایید.

 • تماس با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس به محل زندگی خود و درخواست تعمیرات
 • مراجعه به وبسایت مجموعه و ثبت درخواست به صورت آنلاین
 • تماس مستقیم با شماره همراه کارشناسان مرکز
 • تماس از طریق واتس آپ
 • چت به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت پیشتاز سرویس

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل

در مجموعه پیشتاز سرویس تعمیرات آبسردکن در محل کار و یا منزل مشتری و بدون نیاز به جابجایی انجام می شود و همین امر سبب شده تا علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد و انتقال دستگاه صرفه جویی در زمان مشتری نیز صورت گیرد و همچنین آسیب های ناشی از حمل و نقل آبسردکن نیز به صفر برسد همچنین تعمیرات آبسردکن ایستکول در محل سبب می شود تا مشتری از نزدیک به مراحل تعمیر و تعویض قطعات اشراف داشته باشد و به طور کلی با کم و کیف تعمیرات آشنا شود.

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل در تمامی مناطق 22 گانه شهرداری تهران انجام می شود و این خدمات نیز همانند سایر خدمات مجموعه پیشتاز سرویس شامل گارانتی می باشد.

تعمیر آبسردکن ایستکول
“تعمیر آبسردکن ایستکول”

تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران

پیشتاز سرویس به عنوان اولین مرکز مجاز تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده و تا کنون با بیش از ده هزار مشترک فعال افتخار کسب بالاترین میزان رضایت در زمینه تعمیرات آبسردکن ایستکول را نیز داراست.

تمامی خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول در استان تهران و البرز صرفا انجام می شود و شامل تمامی مناطق 22 گانه شهرداری استان تهران بوده و در خصوص شهرستان های میهن عزیزمان اطلاعی از نمایندگی تعمیرات آبسردکن ایستکول در دسترس نداریم.

همچنین به علت شعب متعدد مجموعه پیشتاز سرویس در سطح استان تهران تعمیر آبسردکن ایستکول در کمترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش مشتری انجام می شود،همچنین در صورتی که برای تعمیرات آبسردکن ایستکول می خواهید اقدام نمایید و ساکن شهرستان های استان تهران هستید نیز می توانید با تماس از طریق قسمت پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمایید.

ویژگی های مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول

در مجموعه پیشتاز سرویس سعی نموده ایم تا با ایجاد تفاوت در نوع خدمات سبب جذب حداکثری مشتریان شویم که از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
 • به کارگیری نیروهای برتر استان تهران
 • گارانتی تعمیرات آبسردکن ایستکول تا 24 ماه
 • تعمیر قطعات به جای تعویض بی مورد قطعات
 • استفاده از قطعات فابریک در صورت تعویض
 • تعرفه مصوب و مطابق نرخنامه اتحادیه
 • فاکتور رسمی و ارائه ضمانت نامه کتبی

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده تا تعمیرات آبسردکن ایستکول در مرکز تعمیراتی پیشتاز سرویس با رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان همراه باشد که امیدواریم با کمک شما عزیزیان بتوانیم این میزان را به صد در صد افزایش دهیم.

تعمیر آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول

ایرادات رایج و راههای تعمیر آبسردکن ایستکول

آبسردکن به خوبی آب را خنک نمی کند،علت چیست؟

 • کمبود مبرد در سیکل (لوله ها را با دست لمس نمایید در صورت ولرم بودن دمای لوله های مسی مبرد در سیکل کم شده است برای شارژ گاز با مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول در ارتباط باشید.)
 • کیپ بودن مسیر سیکل (در صورتی که مسیر لوله کشی در سیکل دچار گرفتگی شده باشد نیز مبرد در سیکل به درستی جریان پیدا نکرده و طبیعتا آب به خوبی خنک نخواهد شد برای شستشو سیکل استفاده از ازت و توزن بهترین راه می باشد که در مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول نیز از همین روش برای شستشو سیکل استفاده می شود.)
 • عدم کارکرد فن دستگاه (در صورت عدم کارکرد صحیح فن دستگاه نیز کمپرسور به خوبی خنک نشده و در نتیجه برودت در سیکل افت می کند تعمیر آبسردکن ایستکول در این مورد در محل و بدون جابجایی قابل انجام می باشد.)
 • کمپرسور معیوب است. (فیش های سر کمپرسور می بایست جدا شده و اهم فیش ها بررسی شود در صورتی که یکی از سر فیش ها نیز اهم نداشته باشد سیم پیچ کمپرسور سوخته است،یکی از پرهزینه ترین موارد در هنگام تعمیر آبسردکن ایستکول مربوط به سوختن کمپرسور می باشد.)

دلیل برق داشتن بدنه آبسردکن ایستکول چیست؟

 • نبود ارت در محل نصب (اگر محلی که آبسردکن را نصب کرده اید دارای ارت نباشد این اتفاق رخ می دهد که می توانید با نصب عایق در زیر دستگاه از این اتفاق جلوگیری نمایید.)
 • اتصال به بدنه ادوات برقی (هر قطعه الکتریکی که در آبسردکن معیوب شود ممکن است اتصال به بدنه ایجاد کند دستگاه را از برق خارج نمایید و برای تعمیر آبسردکن ایستکول با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • خرابی سیم برق یا تبدیل (در صورت مشاهده خرابی،ذوب شدگی و یل پارگی در سیم برق و یا تبدیل سیم برق دستگاه را فورا از برق خارج نموده و اقدام به رفع نقص نمایید،توصیه می کنیم برای رفع موضوع با پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

صدای کار آبسردکن زیاد شده است،علت چیست؟

 • کمپرسور معیوب است. (روتور آسیب دیده و کمپرسور صدای زیادی در حین کار پیدا می کند،برای تعمیرات آبسردکن ایستکول در این حالت می بایست اقدام به تعویض کمپرسور نمایید.)
 • پایه های کمپرسور خورده شده است. (پایه ها را باز نمایید و تعویض نمایید،برای تعویض پایه ها حتما از پایه های یدکی اصلی می بایست استفاده نمایید.)
 • عایق ها از بین رفته است. (پشت دستگاه را باز نمایید و هرجایی از بدنه که صدای نامتعارف تولید می کرد عایق کاری نمایید.)
تعمیر آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول

آبسردکن نشت آب دارد،علت چیست؟

 • واشر ها خوردگی پیدا کرده اند. (تعویض واشرهای شیر امری تخصصی می باشد که می بایست توسط تعمیرکار آبسردکن آموزش دیده انجام شود،از همین رو توصیه می کنیم در این حالت دستگاه را باز نکنید و با مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول در ارتباط باشید.)
 • شیر آبسردکن آسیب دیده است. (شیر آبسردکن را به آرامی با نمایید و اقدام به تعویض نمایید.)
 • مخزن آب پوسیدگی دارد. (مخزن آب را در صورت مشاهده پوسیدگی از مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • شلنگ و اتصالات معیوب می باشد. (قسمت آسیب دیده را به آرامی جدا نموده و اقدام به تعویض شلنگ نمایید در صورت خرابی اتصالات نیز می بایست برای تعمیر آبسردکن ایستکول قطعه مورد نظر را از فروشگاه مجموعه تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

قسمت یخچال آبسردکن عمل نمی کند،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (برق مستقیم به بوبین شیر برقی بدهید و در صورت عدم کارکرد اقدام به تعویض شیر برقی نمایید.)
 • خازن راه انداز آسیب دیده است. (خازن را تخلیه نمایید و با تهیه قطعه اقدام به تعمیر آبسردکن ایستکول نمایید.)
 • لاستیک دور درب پارگی دارد. (هدر رفت هوا سبب می شود تا برودت در یخچال باقی نماند و اتلاف انرژی پدید بیاید برای تعویض لاستیک درب یخچال ایستکول می بایست با نمایندگی رسمی تعمیرات آبسردکن ایستکول تماس بگیرید.)

گارانتی تعمیرات آبسردکن ایستکول

اگر دستگاه آبسردکن ایستکول خود را با ضمانت نامه مجموعه پیشتاز سرویس تهیه نموده اید گارانتی 24 ماهه محصول بر عهده شرکت بوده و در روز نصب توسط نصاب مجموعه تاریخ گارانتی در کارتابل کاربری شما ذخیره می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل تعمیر آبسردکن ایستکول بدون دریافت هیچ هزینه ای برای مشتری انجام می شود.

در نظر داشته باشید در طول مدت زمان گارانتی قطعات هزینه ایاب و ذهاب تکنسین صرفا به عهده مشتری می باشد و خدمات گارانتی شامل هیچ گونه هزینه دیگری نمی باشد،در صورت بروز هرگونه تخلف مراتب را با شماره های پشتیبانی در میان گذارید.

همچنین در صورت تعمیر آبسردکن ایستکول در شرایط غیر گارانتی نیز بستگی به نوع خدمات از 3 ماه تا 24 ماه قطعه تعویض شده شامل گارانتی می باشد.

و در آخر در صورتی که می خواهید برای تمدید گارانتی آبسردکن ایستکول نیز اقدام نمایید می توانید با ارسال مدل به بخش پشتیبانی خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول استعلام قیمت گارانتی را بر حسب مدل دریافت نموده و در صورت تمایل اقدام به تمدید گارانتی نمایید و در صورت بروز مشکل به صورت رایگان برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام نمایید.

تعمیر آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول

سوالات رایج (FAQ) مشتریان در خصوص تعمیر آبسردکن ایستکول

چه زمانی برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام کنیم؟

در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد دستگاه می بایست برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام نمایید.

هزینه تعمیر آبسردکن ایستکول چقدر می باشد؟

در انتهای مقاله هزینه تعمیر آبسردکن ایستکول بنا به نوع خدمات را در جدول نرخنامه ترسیم نموده ایم.

آیا می بایست برای سرویس آبسردکن ایستکول اقدام کنیم؟

بله، برای بالاتر رفتن راندمان هر محصول برودتی از جمله آبسردکن می بایست سالیانه و نهایتا هر دوسال یک بار اقدام نمایید.

تعمیر آبسردکن ایستکول شامل چند ماه ضمانت می باشد؟

بستگی به نوع تعمیرات تعمیرات آبسردکن ایستکول از 3 ماه تا 24 ماه شامل گارانتی می باشد.

تعمیر آبسردکن ایستکول حدودا چقدر زمان بر می باشد؟

به طور کلی تعمیرات آبسردکن از زمان مراجعه تکنسین نهایتا 2 ساعت زمان بر می باشد.

هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول

در ادامه سعی کرده ایم تا با ترسیم جدول مربوط به هزینه تعمیرات شما را تا حدودی با هزینه تعمیر آبسردکن ایستکول آشنا نماییم:

نوع خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول هزینه تعمیر آبسردکن ایستکول
تعویض شیر برقی از 350 تا 600 هزار تومان
تعمیر مخزن آبسردکن   از 400 تا 800 هزار تومان 
رفع نشتی آبسردکن از اتصالات از 280 تا 550 هزار تومان
تعویض خازن راه اندازاز 330 تا 380 هزار تومان 
تعمیر موتور فن از 350 تا 450 هزار تومان
تعویض شیر پلاستیکیاز 290 تا 330 هزار تومان
شستشو کامل سیکل و سرویس آبسردکن 500 هزار تومان 
شارژگاز کامل آبسردکن 1250 هزار تومان
شارژ گاز تکمیلی آبسردکن 900 هزار تومان
تعویض کمپرسور آبسردکناز 2400 تا 3200 هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسی عیب در محل از 150 تا 200 هزار تومان
هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول
تعمیر آبسردکن ایستکول

نتیجه گیری

تعمیر آبسردکن ایستکول امری کاملا تخصصی بوده اما سعی داشتیم در این مقاله تجربیات تعمیرکار آبسردکن ایستکول را با شما در تحریریه پیشتاز سرویس به اشتراک گذاریم تا شما را به چگونگی ارائه خدمات و کلیات تعمیرات آبسردکن در تهران آشنا نماییم،امیدواریم توانسته باشیم نیازهای شما را برطرف نموده باشیم و به جواب سوال خود رسیده باشد.

همچنین با ارسال دیدگاه خود در انتهای مقاله در خصوص تجربیات خود از خرابی ها و نوع تعمیرات  ما را در یاری هرچه بیشتر مصرف کنندگان آبسردکن ایستکول کمک نمایید تا بتوانیم خدماتی با کیفیت به شما مصرف کنندگان گرامی داشته باشیم.

مناطق تحت پوشش برای تعمیرات آبسردکن ایستکول

 تعمیرات آبسردکن ایستکول در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیرات آبسردکن ایستکول در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیرات آبسردکن ایستکول در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیرات آبسردکن ایستکول در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیرات آبسردکن ایستکول درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیرات آبسردکن ایستکول در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیرات آبسردکن ایستکول در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیرات آبسردکن ایستکول در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیرات آبسردکن ایستکول در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعداد کلمات متنمنبع
2020Eastcool water cooler repair
5 17 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Sasan
Sasan
1 سال قبل

هزینه شارژ گاز کامل ابسردکن چقدر میشه؟

سینا
سینا
11 ماه قبل

تعمیر ابسزدکن در ورامین هم انجام میدید؟